Sortiment

obsahuje v současné době cca více jak 10  000 položek. Sortiment členíme do těchto základních řad.
 

Chemie a potřeby pro zahrádkáře

Chemikálie (omezeně), specální přípravky HG, autokosmetika, hnojiva, postřiky, potřeby pro zahrádkáře, přípravky na WC, bazénová  chemie, přípravky na ošetření dřeva a krovů, semena zeleniny květin, bylinek, cibule sazečka, korkové zátky, mořidla na dřevo, barvy na látky, odbarvovače, odstraňovače různých skvrn, čističe, podpalovače, přípravky na ošetření podlah, vosk na řeneny, desinfekční prostředky, prostředky proti obtížnému hmyzu, široký sortiment lepidel, tmely, silikony, akryláty, pěny PU, svíčky, oleje do lamp, knoty náhradní do lamp, přípravky na ošetření obuvi a další.


Mýdlo a prací prostředky  

aviváže, odstraňovače skvrn, prací prostředky, mýdla tuhá, tekutá, jádrová na praní, zubní hygiena.

Kosmetika

parémy, vody po holení, kosmetické krémy, dekorativní kosmetika, sprchové gely, dárkové kazety, barvy na vlasy, vlasová kosmetika, pěny a soli do koupele.


Barvy a malířské potřeby

štětce, barvy ve spray, sádry, práškové barvy, tmely, syntetické a vodou ředitelné barvy a laky, barevné tmely na dřevo, malířské potřeby a barvy oprav. smalt na vany a další.


Galanterie

vlasová galanterie, natáčky, hřebeny, manikury, nůžky, pilníky, kleště na řasy, kleště na nehty, pinzety, etue-taštičky na drobnou kosmetiku, nákupní tašky, síťovky, pojízdné tašky, kartáčnické zboží, smetáky, kartáče na čistění radiátorů, obouváky, žinky, termofory, závěsy do sprch, chňapky, houbičky, utěrky, drátěnky, gumové podložky do vany a sprch.

Potřeby pro domácnost omezený sortiment

potravinové folie, papír na pečení, mikrotenové sáčky, alobaly, špejle, střeva na tlačenky, párátka, napichovátka, provázky vč. potravinového, korkové zátky ve velkém výběru.


Zdravotnické potřeby a hygienické potřeby

obvazy, náplastě, pružná obinadla, vaty, gáza, vložky, tampony menstruační, tampony kosmetické, tampony nosní, dětské plenkové kalhotky, hygienické napuštěné ubrousky, chirurgické rukavice, gumové rukavice, technické rukavice, pletené pracovní rukavice, kožené pracovní rukavice, gumové prsty, nástavce na hole, toaletní papír velké  kotouče, toaletní papír běžný, kuchyňské utěrky, papírové utěrky a j.

Sezónní zboží

sadbové brambory, česnek sadbový, cibule gladiol, begonií, mečíků, sazečky 6 druhů, vánoční a velikonoční sortiment  a j.
                                            
Je to stručný nekomplení výčet sortimentu. Komplení sortiment je nejlépe vidět v reálu, pokud přesto nemůže zákazník něco najít, vždy je zde ochotná obsluha, která pomůže!